İp İnterkom Santral ve Görüntülü Diafon Konuşma Sistemleri

İp İnterkom Santral ve Görüntülü Diafon Konuşma Sistemleri

Multibus Diafon

Site güvenliğine bağlanan telefon cihazı büyük LCD ekranlı olup, arayan dairenin numarasını ve blok numarasını gösterir.

Ürünleri İncele

Villaset

Villaset, lüks, modern, ince alüminyum alaşım tek butonlu kameralı zil paneli, kapı paneli ve monitör.

Daha Fazlası

Akıllı Ev Sistemleri

Multitek Akıllı Ev Yönetim Sistemi, KNX Cihazları, monitörleri ve programları. Ürünlerimizi satın almak için inceleyin.

Daha Fazlası

Apartman Konuşma Sistemleri

Multitekim.com, İp Tabanlı Santral, İnterkom, Görüntülü Konuşma Sistemleri, Villa Setler ve aksesuarlardan oluşan apartman konuşma ve iletişim sistemlerinin satışını yapmaktadır. Ürün satışı yanısıra yetkili teknik servis olarak kurulum, montaj ve destek sağlamaktadır. İp tabanlı sistemler, sınırsız sayıda ip kamera bağlantısı ile güvenlik ve iletişime çözümdür.

Ev, Ofis, Bina, Apartman, Villa ve büyük sitelerde konutlar arasında internetin alt taban olduğu her yer ile ücretsiz sesli ve görüntülü görüşme yapma imkanı sunan sistemlerdir. IP tabanlı santralleri ile tam entegre çalışabilen apartman konuşma sistemleri sayesinde hayatınız daha kolay, daha hızlı ve güvenlidir. Farklı entegrasyonu ile softphone ve videophone üzerinden kamera görüntülerinin izlenmesi ve çift yönlü sesli iletişim mümkün olmaktadır. Apartman konuşma sistemlerine ait tüm ürünler uygun fiyatlarla Multitekim.com'da. Sınırsız sayıda daire, kapı paneli, iç kapı paneli, asansör, kapıcı, güvenlik, güvenlik kamerası vs. ethernet switch’e benzer şekilde bağlanır. Servis, montaj ve farklı sorunların çözümleri için bizi arayınız.


Telefon Santrali Yetkili Bayi ve Servisi

Çözümlerinize en uygun ve kaliteli analog, ip, hibrit Telefon Santral Ürünlerini, markalarını, aksesuarlarını, servisini uygun fiyatlarla multitekim.com'dan satın alabilirsiniz. MT26, STAR2S analog santraller, IPX10 ip bazlı santraller aksesuar ve çevre birimleri sitemizde satıştadır.

Orta ve büyük ölçekli işletmeler için geliştirilmiş modellerimizi satın alabilir, bayi fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Montaj, kurulum, servis ve gerek duyduğunuz ek bilgiler için bizimle iletişime geçiniz. Multitekim.com ile iletişime geçin. Orta ve büyük ölçekli işletmeler için geliştirilmiş olan MT300 telefon santralı, 4 harici 16 dahili hat kapasitesinden başlayarak ihtiyaca göre kapasitesi arttırılabilir. Çevrimiçi ve çevrimdışı iletişimin her noktasında var olan Multitekim, bayi ağı ile sizlere üstün nitelikli ürünleri en uygun maliyetle üretmekte ve kullanımınıza sunmaktadır. Büyüyen işletmelerin iletişim çözümleri için ihtiyaç olan Multitek gibi markaların MT26-MT300-Star gibi analog telefon satralleri ve servisi uygun şartlarla multitekim.com'da !Akıllı Ev Sistemleri ve İp İnterkom

Akıllı Ev Sistemi; günlük yaşamımızın bir parçası olan evimizdeki cihazların ister evden ister uzaktan kolay ve hızlı bir şekilde kontrol edilebilmesi, cihazların topladıkları bilgilerle belirli işleri kontrol edebilmeleri ve yangın, su basması, hırsız gibi istemediğimiz olaylara karşı güvenlik seviyemizin arttırılması şeklinde özetleyebiliriz. Kısacası akıllı ev yönetim sistemleri, ev yaşamımızı kolaylaştırmak üzerine kurulu bir dünyadır.

Lambaları tek tek açıp kapatmak, oda sıcaklığını ayarlamak, evden çıkarken ışıkları tamamen söndürülmesi, panjurların kapanması, ısıtmanın minimuma inmesi, alarmın devreye girmesi veya eve geldiğimizde her şeyin istenen duruma geri dönmesi akıllı ev yönetiminin bir parçasıdır. Akıllı ev yönetimi yeni yeni yaygınlaşan ve gelecekte tüm evler için vazgeçilmez olacak bir uygulamadır. Akıllı ev yönetiminin ve güvenliğin önemini bilen Multitek bu amaçla bütün dünyanın %80’ninin kullandığı KNX akıllı ev protokolünü cihazlarında kullanıyor. Kontrol cihazları olarak ta KNX protokolüne sahip ürünlerin kullanılmasını istiyor. Multitek akıllı ev yönetim cihazları standart olarak KNX ara birimine sahip olup, sadece birer kablo ile KNX ağına bağlanması gerekiyor.

Multitekim.com 'dan inceleyin. Akıllı ev yönetiminin ve güvenliğin önemini bilen Multitek bu amaçla bütün dünyanın %80’ninin kullandığı KNX akıllı ev protokolünü cihazlarında kullanıyor. Kontrol cihazları olarak ta KNX protokolüne sahip ürünlerin kullanılmasını istiyor. Multitek akıllı ev yönetim cihazları standart olarak KNX ara birimine sahip olup, sadece birer kablo ile KNX ağına bağlanması gerekiyor. Akıllı ev yönetim ve güvenlik sistemini ister tek bir villa için ister çok daireli bir apartman için uygulamak mümkündür. Aşağıda akıllı ev yönetim ve güvenlik özelliklerine sahip olan cihazların kodları ve kısa özellikleri verilmektedir.

6 / 11 Acil Servis:   +90 (212) 7060706